12.10.2020 16:44:00

ŠOK: HUDA POŠKODBA, ki pomeni VELIK UDAREC za aktualne prvake in izbrano vrsto!

Jurij Kodrun

Včeraj je slovenska izbrana vrsta v tretjem krogu lige narodov v gosteh z 1:0 premagala Kosovo.

Na drugi tekmi v skupini pa so bili Grki z 2:0 boljši od Moldavcev. Slednji so srečanje končali zgolj z deveterico igralcev na igrišču, saj je bil v končnici prvega polčasa izključen Posmac, nekaj minut pred koncem pa je moral zaradi poškodbe igrišče predčasno zapustiti tudi bočni branilec Denis Marandici. Zanimivo je, da so si Moldavci kljub številčni premoči tekmeca tik pred zadnjim sodnikovim žvižgom priigrali enajstmetrovko, a jo je Milinceanu zapravil.

Iz Moldavije prihajajo novice, da si je 24-letni član Celja strgal križne vezi, kar bo velik udarec tako za aktualne slovenske prvake kot za moldavskega selektorja Engina Fırata.

Marandici je v igro vstopil v 66. minuti, dvajset minut pozneje pa so ga morali z nosili odnesti z igrišča.

Če bo podrobnejši pregled potrdil prvotno diagnozo, Marandicija seveda čaka večmesečno okrevanje.