16.07.2020 20:46:45

Olimpija povedla v Fazaneriji, muraši PONORELI, nato izenačili! Je bil zadetek zmajev regularen? (VIDEO)

Aleš Cipot

Spet veliko polemik.

Olimpija je na eni svojih najpomembnejših tekem sezone v boju za naslov slovenskega prvaka v Murski Soboti povedla že v 7. minuti tekme, ko je po podaji Endrija Čekičija s prostega strela zadel Daniel Kamy. Po prepričanju domačinov na neregularen način.

Varovanci Anteja Šimundže s slednjim vred so goreče protestirali, češ da naj bi bil nad domačim branilcem Marinom Karamarkom storjen prekršek. S prstom so pokazali na Enrika Ostrca. Toda piščalka, ki naj bi nepravilno zaustavil Hrvata. Toda piščalka Andreja Žnidaršiča iz Kranja je ostala nema. Upravičeno ali ne – najbolje, da po ogledu spodnjega posnetka (ali malce kakovostnejšega na tej povezavi) presodite sami.

No, za (veliko) boljšo voljo v domačem taboru je v 30. minuti poskrbel Amadej Maroša, ki je izenačil na 1:1 po podaji Luke Šušnjare. Njegov zadetek si oglejte na tej povezavi