ue
ue
05.02.2020 19:12:24

VETER tudi v Turčiji, PREPIH v obrambi OLIMPIJE! Zmaji prejeli bizaren zadetek! (video)

Youtube

Olimpija je odigrala drugo pripravljalno tekmo.

Zmaji so v turškem Beleku moči merili z ukrajinskim Dinamom iz Kijiva. Ukrajinci so bili pričakovano premočen tekmec za trenutno vodilno moštvo slovenske lige.

Varovanci Safeta Hadžića so izgubili z 0:5, ob polčasu so zaostajali za dva zadetka. Drugi gol za Dinamo je dosegel slovenski reprezentant Benjamin Verbič. Poleg njega so zadetke za Ukrajince dosegli še Vitalij Buialskji, Nazarij Rusin, Carlos de Pena in Oleksandr Romančuk,

V vratih Olimpije je bil Matija Orbanić, ki je v 53. minuti prejel precej bizaren zadetek. Žogo je namreč po podaji soigralca hotel poslati v polje, a je zadel gostujočega igralca in pristala je v mreži. Zadetek si lahko spodaj ogledate od -22:20 dalje.

Začetna postava Olimpije: Orbanić, Boakye, Bagnack, Gajić, Jurčević, Tomić, Putinčanin, Valenčič, Menalo, Savić, Vukušić
V nadaljevanju igrali še: Kamy Ntankeu, Lupeta, Sešlar