11.04.2019 08:22:14

TRIGLAV in DOMŽALE sta po tekmi 'OBRAČUNALA' med sabo: Hej, mini Maribor ...

Jurij Kodrun

Domžalčani so na zadnji tekmi s kar 6:1 premagali Triglav, tekma pa je dobila še svoj tretji polčas.

Malo je bilo takšnih ljubiteljev nogometa, ki so pričakovali takšen razplet tekme med Domžalami in Triglavom, ki so zelo prijetno presenečenje drugega dela sezone. Toda varovanci Simona Rožmana so na domačih tleh ponižali tekmeca in ga premagali s kar 6:1.

Toda tekma je dobila tudi tretji polčas, ekipi sta obračunali med sabo kar na ... twitterju. Začelo se je že pred tekmo, ko je Triglav na twitterju zapisal, da je po njihovih izračunih čas, da premagajo Domžale.

Seveda jim Domžalčani po tekmi niso ostali dolžni, v odgovor so objavili: Ker vam očitno računanje ne gre, malce v pomoč ... in zraven dodali video Senijada Ibričića, strelca treh zadetkov, kako šteje do tri za nove tri točke. Triglav jim ni ostal dolžan. Na provokacijo so odgovorili "In nagrada za najbolj lame objavo na tviterju dobiiiiiii.." Domžalčani pa so vrnili z "ista ekipa kot nagrado za najslabšo obrambo kola."

Debata se je še nadaljevala in sicer do te mere, da so pri Triglavu Domžale označili za 'mini Maribor'.