08.03.2018 08:55:49

Kako so Stožice postale NEOSVOJLJIVA TRDNJAVA: Naravnost IZJEMEN niz Olimpije na domačih tekmah, kjer so ...

Olimpija v tej sezoni na domačih tekmah naravnost blesti.

Prvič po letu 2012 in šele drugič v zgodovini Stožic je Olimpija na domači tekmi zabila pet golov, potem ko je v sredo s 5:1 premagala Aluminij. Z visoko zmago, s katero je prednost pred Mariborom povečala na štiri točke, so zmaji vnovič potrdili, da so v tej sezoni na največjem stadionu v državi preprosto - nepremagljivi!

Olimpija je v Prvi ligi Telekom Slovenije v Stožicah v tej sezoni odigrala enajst tekem in na kar deset slavila zmago! Le enkrat se je zgodilo, da je remizirala, poraza še ni doživela. Ob tem je zabila 26 golov, kar pomeni, da njeno povprečje znaša 2,36 zadetka na tekmo! Mreža Olimpije se je v 990 minutah zatresla zgolj štirikrat.

Zmaji so nazadnje doma izgubili julija na evropski tekmi z VPS Vaaso, v prvenstvu je nazadnje v Stožicah klonila 29. marca 2017, ko jo je premagala Gorica. Še malo torej, in naokrog bo okroglo leto, kar je Olimpija v PLTS nazadnje klonila na domačih tleh.