gv
11.09.2016 13:28:29

Boleče: Prekršek nad Pihlerjem pustil vidne posledice (foto)

Drago Wernig - TAKA

Če je bilo sprva nekaj dvomov, ali si je Marko Nunič na tekmi proti Mariboru prislužil rdeči karton, pa po ogledu spodnje fotografije njegova izključitev ni bila prav nič sporna.

Maribor je v soboto s 4:0 odpihnil Radomlje, malce pa je k temu pripomogel tudi Marko Nunić, ki je v 39. minuti moral zapustiti zelenico in tako gostiteljem nekoliko olajšal delo.

Glavni sodnik Glažar mu je zaradi nevarnega starta na Aleksa Pihlerja pokazal neposredni rdeči karton, da je bil prekršek vse prej kot nedolžen, pa dokazuje fotografija, ki je nastala v slačilnici.

Na njej je Pihlerjeva desna noga, na kateri je vidna več kot deset centimetrov dolga ureznina. Na srečo je z igranjem lahko nadaljeval, v 58. minuti obračuna pa je mesto na zelenici prepustil Damjanu Boharju.