03.09.2016 14:12:03

Ali mladi napadalec trka na vrata prve ekipe Maribora? (video)

Drago Wernig - TAKA

Vijoličasta B-ekipa prepričljiva v tretjeligaški druščini.

Mariborska B-ekipa ima po treh odigranih krogih v 3. SNL – sever stoodstotni izkupiček. Ob razliki v golih 16:1. Varovanci trenerja Zvonka Breberja so najprej z 8:1 ugnali Korotan, nato so bili v gosteh z 2:0 boljši od Mons Claudiusa, v petkovem popoldnevu pa so v Športnem parku Tabor visoko ugnali še Lenart. Bilo je 6:0, vijoličasti so vse gole dosegli že v prvem polčasu, v središču pozornosti pa je bil Anel Hajrić, ki se je med strelce vpisal kar štirikrat (v 3., 20., 34. in 44. minuti), dvakrat je bil uspešen Luka Lazar (14,24).

Anel Hajrić je sicer na začetku prvenstva zelo učinkovit, visoki 20-letni napadalec je v polno zadel na vseh dozdajšnjih preizkušnjah, vsega skupaj je mrežo zatresel sedemkrat. Proti Lenartu se je izkazal tudi z raznovrstnostjo, odličen je bil zlasti njegov odziv za zgodnje vodstvo z 1:0, o čemur se lahko prepričate tudi v priloženem videoposnetku. Mar mladenič trka na vrata članske zasedbe iz Ljudskega vrta?