db
db
26.11.2015 09:25:51

Zmaji ugnali lekarnarje, vijolice močnejše od vrtnic (video)

V sredo je bilo popolnjeno 18. kolo Prve lige, na treh tekmah je bilo doseženih dvanajst golov.

Maribor je v Ljudskem vrtu zanesljivo premagal Gorico (4:2). Slabo tekmo je imel goriški kapetan Alen Jogan, ki je storil napako pri drugem golu Štajercev in v lastno mrežo zabil njihovega tretjega. Vmes je z lepim strelom z razdalje zaostanek znižal Blessing Eleke.

Olimpija je proti zanjo neugodni Krki (3:1) v prvih minutah imela nekaj sreče, da ni padla v zaostanek, po avtogolu Luke Bogdana v 20. minuti pa se je srečanje odvijalo po ljubljanskih notah, čeprav je Andraž Šporar zgrešil enajstmetrovko, Dejan Kelhar pa premagal lastnega vratarja.

Na stadionu Matije Gubca so Domžale v končnici tekme rešile točko proti Krškemu (1:1) Domače je po uri igre v vodstvo popeljal Tim Čeh, povsem ob koncu tekme je za "ravbarje" izenačil rezervist Matej Podlogar.