02.09.2024 07:02:26

Pa ga je dal: Prvi gol Mbappeja v Španiji, akcija za prste oblizniti. Nora podaja in ... (video)

Nogometaši madridskega Reala, ki branijo naslov španskega prvaka, so v 4. krogu domače lige gostili Betis iz Seville ter zmagali z 2:0.

Madridčani so mrežo seviljske zasedbe načeli v 67. minuti, prvič v Realovem dresu je zadel francoski zvezdnik Kylian Mbappe. Ta je nato hitro dosegel še en zadetek, v 75. minuti je unovčil enajstmetrovko.

Real je po štirih krogih pri osmih točkah, toliko jih imata še Atletico in Villarreal. Barcelona vodi z 12.

V nedeljo je še Alaves ugnal Las Palmas z 2:0, Osasuna je s 3:2 zmagala proti Celti iz Viga, Sevilla je z 0:2 izgubila proti presenečenju prejšnje sezone Gironi, Getafe in Real Sociedad pa sta igrala 0:0.

V soboto je vodilna in edina stoodstotna Barcelona visoko premagala Valladolid, izid je bil 7:0, Raphinha pa je prispeval tri gole. madridski Atletico je brez pomoči nekoliko bolnega Jana Oblaka z 1:0 v gosteh premagal Athletic Bilbao.

Na preostalih sobotnih tekmah je Espanyol odpravil Rayo Vallecano z 2:1, Leganes je doma izgubil proti Mallorci z 0:1, Valencia in Villarreal pa sta igrala 1:1.