09.10.2023 08:52:39

Mbappe je preigral celo obrambo, vratarja, nato pa ... Je to kiks njegove kariere? (video)

Kylian Mbappe se na zadnji tekmi ni proslavil.

PSG je že v prvem polčasu večernega dvoboja pri Rennesu napravil velik korak k zmagi, ko sta v 32. in 36. minuti zadela Vitinha ter Achraf Hakimi. V drugem delu je nekaj upanja domačim v 56. minuti z golom vlil Amine Gouiri, a je že dve minuti kasneje s tako rekoč prvim stikom po zamenjavi zadel Randal Kolo Muani za končnih 3:1. Rennes je doživel prvi poraz v sezoni.

V središču pozornosti pa se je znašel Kylian Mbappe. Tokrat ne zaradi kakšnega izjemnega zadetka, ravno nasprotno. Imel je priložnost, da v 86. minuti tekme poskrbi za izjemen zadetek. Pretekel je pol igrišča, preigral vse obrambne igralce in celo vratarja, nato pa je zgrešil prazen gol. Praktično nemogoče. Vse skupaj si lahko ogledate v spodnjem posnetku.