15.08.2023 09:29:19

Jezite se nad slovenskimi sodniki? Poglejte to brutalno napako Angleža v premier ligi! (video)

Prav neverjetno, kakšno napako si je privoščil glavni sodnik na tekmi Manchester Uniteda in Wolverhamptona.

Nogometaši Manchester Uniteda so z minimalno zmago (1:0) začeli novo sezono v angleški premier ligi. Edini gol na tekmi je v 76. minuti dosegel francoski osrednji branilec Raphael Varane. V 96. minuti pa bi rdeči vragi kaj lahko ostali brez vseh treh točk, potem ko je njihov novi vratar Andre Onana storil očiten prekršek nad Sašo Kalajdžićem v kazenskem prostoru Manchester Uniteda. Ob podaji s strani je Kamerunec povsem zgrešil žogo in novaktiral avstrijskega napadalca. Pri Wolvesih so bili prepričani, da bodo dobili najstrožjo kazen, kajti vključil se je VAR, ki je sporno situacijo pregledoval, a na koncu do enajstmetrovke ni prišlo.

Še več, trener Wolvesov Gary O'Neil je bil zaradi protestov kaznovan z rumenim kartonom. "Po koncu tekme sem se pogovarjal s šefom sodnikov Jonom Mossom, ki je bil korekten, opravičil se nam je. Rekel je, da je bila čista enajstmetrovka in da bi morala biti dosojena. Zaradi tega sem se počutil samo še slabše. Veš, da imaš prav, toda iz tekme nisi iztržil ničesar," je po tekmi dejal Gary O'Neil.