01.04.2023 17:30:47

Noro! Klasičen 'hat-štirick'! Dosegel je štiri zadetke v prvem polčasu in ... Poglejte kako mu je uspelo (video)

Ne zgodi se prav pogosto, da nogometaš v najboljši ligi v enem polčasu doseže štiri gole.

Japonski nogometaš je postal svetovni hit. Danes je zablestel 23-letni napadalec Šuto Mačino, igralec japonskega prvoligaša Šonana. V šestem krogu lige J1 je na domačem igrišču Mačino deklasiral Gambo Osako s 4:1. Mačino je v prvem polčasu štirikrat udaril proti nasprotnemu golu in mreža se je štirikrat zatresla. In to samo v 21. minutah. v 21. minuti je Šuto izkoristil napako vratarja Osake, v 38. minuti je izkoristil zmedo v obrambi nasprotnega moštva,  v 40. minuti se je spet izkazal z izjemnim strelom, četrtič pa je zadel v 42. minuti. V drugem polčasu so zadeli tudi gosti, a so le omilili poraz.