20.02.2023 12:57:40

Človek je vesoljec! Mbappe slalomiral med tekmeci, o temu zadetku govori vsa Evropa! (video)

Izjemen zadetek francoskega napadalca iz vrst PSG-ja.

Parižani so tekmo odlično odprli, po podaji Neymarja je v 11. minuti na sijajen način zadel Kylian Mbappe, ki se je dobesedno sprehodil mimo zgoščene nasprotne obrambe. Brazilec je bil avtor drugega zadetka domačih, v 17. minuti mu je podal Vitinha. Gosti pa so se hitro vrnili v igro, v 24. minuti je za 2:1 poskrbel Bafode Diakite.

Jonathan David je izenačil za Lille v 58. minuti z bele pike, ta pa je dosegel svoj 15. gol sezone in se pridružil Folarinu Balogunu iz Reimsa na vrhu strelske lestvice. Njegov soigralec Jonathan Bamba je v 59. minuti Parižane pahnil na rob novega poraza, a se je PSG izvlekel najprej po zaslugi drugega Mbappejevega zadetka (87.), nato pa v 95. minuti še gola Lionela Messija.