13.11.2022 01:52:17

Kaj pa tole?!? Napadalec Kölna se je znašel pred praznimi vrati, potem pa storil nekaj neverjetnega (video)

Pravijo, da že imamo zapravljeno priložnost leta, morda desetletja.

Armenski krilni napadalec Sargis Adamjan se je včeraj v Berlinu izdatno osramotil. Ves nogometni svet se mu smeji, ker iz neposredne bližini žoge ni uspel spraviti v nebranjeno mrežo domačih.

Hertha je prišla v vodstvo že v deveti minuti, šest minut pozneje pa bi lahko gostje izenačili. Linton Maina je prodrl po desni strani in odlično našel povsem samega Adamjana. Celotna domača obramba z vratarjem je bila že premagana, no Armenec je imel v tistem trenutku še precej več ovir. Očitno nepremostljivih.

Čeprav je bilo težje zgrešiti kot zadeti, je Adamjan uspel žogo dvigniti, da je zadela zgornji del prečke in odletela čez vrata.

Hertha je v drugem delu še povečala vodstvo in tekmo zanesljivo pripeljala do konca (2:0).