06.11.2022 10:44:47

Norost! Zahović dregnil v osje gnezdo, Podolski po zadetku Slovenca zabil enega najlepših leta 2022! (video)

Izjemen zadetek na tekmi med Pogonom in Gornikom.

Nogometaši Pogona so doživeli enega najbolj bolečih porazov v letošnji sezoni poljske lige. V soboto so gostili igralce Gornika, po prvem polčasu, ki se je po zaslugi zadetka Luke Zahovića končal z 1:1, pa so na zelenici zagospodarili gostje. Končni izid je bil 1:4 za Gornik, zadnji zadetek na tekmi pa je dosegel Lukas Podolski. Nekdanji nemški reprezentant je mrežo Pogona zatresel z natančnim udarcem s svoje polovice, mnogi pa so ga že kar zdaj imenovali za najlepši zadetek leta 2022. Poglejte si ga spodaj in ocenite sami ...

To je bil sicer slovenski obračun, na igrišču so bili kar štirje igralci s sončne strani Alp. Mariborski napadalec je pri gostiteljih odigral vso tekmo, prav tako pri gostih kapetan Erik Janža, Blaž Vrhovec je prišel na zelenico v 70. minuti, 11 minut zatem še Amadej Maroša. Pogon je na četrtem mestu na letvici z 12 točkami zaostanka za vodilnim Rakowim, Gornik je s preizkušnjo manj deseti.