23.12.2021 06:24:29

Kakšen ODGOVOR! Čarovnija Benzemaja, navijači komaj verjamejo, kaj je uspelo zdesetkanemu Realu! (video)

Madridski Real je prednost pred najbližjim zasledovalcem povišal na 8 točk.

V sredo pozno zvečer se je vodilni Real Madrid v vnaprej odigrani tekmi 21. kroga na zahtevnem gostovanju pomeril z Athletic Bilbaom in kljub zdesetkani zasedbi, saj je zaradi covida manjkalo kar 11 igralcev, zmagal z 2:1. Prednost pred Sevillo je vsaj začasno povišal na osem točk, Betis na tretjem mestu pa zaostaja že za 13.

Vsi trije zadetki so padli v prvih desetih minutah, s pravo poslastico pa je začel neuničljivi Karim Benzema. Že v 4. minuti je z izjemnim zadetkom goste popeljal v vodstvo, tri minute pozneje je izid na semaforju po zaslugi istega napadalca kazal že 2:0, v 10. minuti pa je končnih 2:1 postavil Oihan Sancet.