17.12.2021 06:24:07

Ufff, kako boli! Zadetek Liverpoola zatresel OTOK, najbogatejšemu klubu pokazal, kdo je ŠEF! (video)

Navijači Liverpoola slavijo novo zmago.

Nogometaše Liverpoola in Chelseaja po 17. krogu angleškega državnega prvenstva na lestvici zdaj ločijo tri točke. Drugouvrščeni Liverpool je namreč doma z 2:1 premagal Newcastle, tretji Chelsea pa je na domači zelenici le remiziral proti Evertonu (1:1).

Na lestvici so se tako razmerja med glavnimi tremi kandidati za naslov nekoliko spremenila. Vodilni Manchester City, ki je v torek Leeds odpravil kar s 7:0, ima na vrhu 41 točk, drugi Liverpool 40, tretji Chelsea pa 37.

Rdeči iz mesta Beatlov so se na četrtkovi tekmi že v sedmi minuti znašli v zaostanku, potem ko je za predzadnje moštvo angleške lige zadel Jonjo Shelvey. V nadaljevanju so prevladovali domači nogometaši in že do polčasa dosegli dva zadetka. V 21. minuti je bil uspešen Diogo Jota, štiri minute kasneje pa je zadel še Mohamed Salah. V drugem delu je zmago tri minute pred koncem s sijajnim strelom potrdil Trent Alexander-Arnold. O razmerju moči na igrišču pričajo tudi streli proti vratom v korist domačih (19:4).

Čudovit zadetek si lahko pogledate tudi v spodnji povezavi, in sicer od 2:10 naprej.