20.11.2021 19:20:49

Pa ga je dočakal! Messi KONČNO do prvenca v Franciji, takole ga je dosegel! (VIDEO)

Nogometaši Paris Saint-Germaina so v 14. krogu francoskega prvenstva gostili Nantes in ga premagali s 3:1. Tako so se še utrdili na prvem mestu lestvice.

V Parizu je Kylian Mbappe že v drugi minuti zadel za vodstvo PSG, toda od 65. minute naprej so morali gostitelji igrati brez izključenega vratarja Keylorja Navasa.

Gosti so to unovčili v 76. minuti in izenačili prek Randala Koloja Muanija, toda že šest minut zatem je avtogol dosegel Dennis Appiah in Parižanom zagotovil novo vodstvo. V 87. minuti je zmago domačih po Mbappejevi podaji potrdil Lionel Messi.

Tekmec Mure v konferenčni ligi Rennes bo ob 21.00 gostil Montpellier.

Že v petek sta se Monaco in Lille razšla z 2:2.

V nedeljo bodo še tekme Brest - Lens, Troyes - St. Etienne, Metz - Bordeaux, Strasbourg - Reims, Angers - Lorient, Clermont - Nice in Lyon - Marseille.

Značke: messi psg