17.03.2021 09:52:32

Saj se šalite?! Atalanta v nevarni AKCIJI, vrata Reala so bila RESNO OGROŽENA, sodnik pa ŠOKIRAL VSE! (video)

Sodnik je na tekmi med Realom in Atalanto s to odločitvijo dvignil kar nekaj prahu.

Real je v ligi prvakov brez težav napredoval v četrtfinale, saj je tudi na povratni tekmi osmine finala premagal Atalanto Josipa Iličića. V torek je v Madridu slavil s 3:1, po koncu prvega polčasa je vodil z 1:0. A ravno konec prvega dela igre je dvignil ogromno prahu, krivec pa glavni sodnik dvoboja. Ko je Atalanta krenila v obetaven napad, se je na semaforju ravno končala 45. minuta. Sodniki v takšnem primeru počakajo na konec 'nevarnosti', Nizozemec Makkelie pa se ni dal motiti in preprosto odpisal konec polčasa.

Če se vam posnetek spodaj ne prikaže, potem si ga lahko ogledate tudi na TEJ POVEZAVI.