31.12.2020 07:50:20

RAZOČARANJE in OGORČENJE: Kako zelo je bil Real oškodovan na gostovanju pri malčku?! (video)

Real je na gostovanju pri malčku osvojil zgolj točko.

Atletico Madrid je v sredo premagal Getafe z 1:0 in zadržal vodstvo na lestvici, kjer ima zdaj dve točki prednosti pred mestnim tekmecem Realom, ki mu je zvečer spodrsnilo pri Elcheju.

Po zadetku Luke Modrića v 20. minuti se je zdelo, da bo Elche padel, a je zdržal. V drugem polčasu so domači po strelu z bele točke, zadel je Fidel v 52., izenačili, potem pa se do konca pogumno borili s favoriti in iztržili dragoceno točko.

Toda pojavili so se očitki, da je bil Real močno oškodovan. Že v prvem polčasu in pri vodstvu z 1:0 bi morali imeti gostje po mnenju številnih na voljo enajstmetrovko, kar pa se ni zgodilo. Karim Benzema je padel po vlečenju padel v kazenskem prostoru Elcheja, sodniki pa so bili mnenja, da ni šlo za prekršek.

Če se vam posnetek spodaj ne prikaže, potem si ga lahko ogledate tudi na TEJ POVEZAVI.