20.12.2020 10:33:17

Da se OROSI OKO! Kapo dol, GOSPOD Mane! Poglejte, kaj je storil pred zamenjavo ...

PROFIMEDIA

Poteza Sadia Maneja je bila posvečena prav posebnemu človeku.

Nogometaši Liverpoola so v 14. krogu angleške premier lige mrežo Crystal Palacea napolnili s kar sedmimi zadetki. Četa Jürgena Kloppa bo še tretjo sezono zapored božično-novoletne praznike dočakala na prvem mestu lestvice angleškega prvenstva.
Svoj delež k zmagi redsov je znova prispeval tudi Sadio Mane, ki je v 35. minuti zadel za 2:0. Senegalec, ki je sicer znan po zanimivih načinih proslavljanja zadetkov, je v drugem polčasu, preden je zapustil zelenico, poljubil svoj prst in pokazal proti nebu. Kot se je izkazalo kasneje, je bila poteza posvečena navijaču Liverpoola, s katerim se je Mane prejšnji mesec pogovarjal prek videoklica.
Enaintridesetletni Lee Swan je, odkar traja pandemija koronavirusa, ves svoj čas vložil v prostovoljna dela, na pobudo Liverpoolovega napadalca pa je pokazal, kako bi se sam veselil zadetka na legendarnem Anfieldu. Mane je na sobotni tekmi posnemal proslavljanje navijača, čeprav je bil hkrati tudi vidno nezadovoljen nad zamenjavo.