16.12.2020 20:46:36

KRALJ! Nekateri ne znajo podati z nogo, zvezdnik Reala pa z ... Ah, saj to morate videti! (video)

Zvezdnik Reala je postal zvezda družbenih omrežij.

Nogometaši madridskega Reala so v torek na tekmi 19. kroga španske lige premagali Atheltic Bilbao s 3:1. Za vodstvo domačih na stadionu Alfredo di Stefano je poskrbel Toni Kroos, ki je zadel v sodnikovem dodatku prvega polčasa. Baski so se v drugem delu vrnili v igro in z golom Anderja Cape v 52. minuti izenačili, za tri točke Madridčanov pa je nato poskrbel izkušeni Karim Benzema, ki je zadel v 74. minuti, zmago pa potem potrdil z drugim golom v sodnikovem dodatku. Francoski napadalec pa ni poskrbel zgolj za zmago Reala, ampak tudi za potezo tekme. V eni od akcij se je sijajno znašel in soigralcu podal kar s hrbtom. "To je nogomet, včasih je treba storiti tudi kaj takšnega," je po tekmi o tej potezi dejal Benzema.