02.11.2020 10:44:47

Kaj je NAREDIL v 93. minuti?!? To je PENAL LETA, o tem govorijo vsi – glejte OBRAZ GOLMANA?! (video)

Neverjeten prizor v hrvaški drugi ligi.

Tekla je 93. minuta, izid na tekmi med Croatio in Cibalio je bil 0:1, domačin pa je dobil priložnost rezultat izenačiti iz najstrožje kazni. Tomislav Mrkonjić je bil tisti, ki je prevzel odgovornost v lovu na točko, to pa je storil na najbolj neverjeten način. Dolgo časa se je namreč ob žogi pretvarjal, da si zavezuje čevelj, medtem ko sta vratar in sodnik opravila vse formalnosti. Ko se je sodnik odmaknil in dal znak, pa je bil vratar očitno prepričan, da bo Mrkonjić vzel zalet za izvedbo. A se je pošteno zmotil.

Ko se je namreč domači napadalec dvignil, je takoj udaril po žogi in zadel ob povsem šokiranem čuvaju mreže. Njegov izraz na obrazu je neprecenljiv, prav tako tudi izraz soigralcev. Je pa hrvaško javnost razdelila dilema, ali je tako izvajanje genialna domislica ali moralno in etično sporno. Poglejte si posnetek spodaj in presodite sami.