05.10.2020 08:54:41

Je bila BARCELONA res zelo očitno OKRADENA?! Posnetek Lionela MESSIJA buri duhove, to bi moral biti PENAL?! (video)

Čeprav je bilo v španski LaLigi na sporedu peti krog, sta Barcelona in Sevilla odigrali svoji tretji tekmi. Derbi kroga na Nou Campu se je končal brez zmagovalca - 1:1.

Zadetka sta bila dosežena takoj na začetku tekme. Povedla je Sevilla v 8. minuti po strelu Luuka de Jonga, Barcelona pa je izenačila na začetku 11. minute z golom Philippa Coutinha. Toda Katalonci bi lahko prišli celo do zmage. V eni od zadnjih akcij na tekmi je namreč Diego Carlos v kazenskem prostoru pohodil Lionela Messija, toda niti sodnik niti VAR nista Kataloncem dosodila enajstmetrovke. Navijači in nogometaši so bili kakopak besni, saj se niso mogli znebiti občutka, da so bili grdo okradeni.

Na vrh razpredelnice se je z zmago z 2:0 povzpel madridski Real. V gosteh je premagal Levante z zadetkoma Viniciusa po dobre četrte ure igre ter Karima Benzemaja v izdihljajih tekme.