31.10.2019 10:07:08

Italija je NA NOGAH! Je Cristiano Ronaldo res z OGABNIM SIMULIRANJEM prinesel zmago!? (video)

Cristiano Ronaldo je veliki junak Juventusa.

Stara dama iz Torina se je na domačem igrišču šele z zadetkom v 96. minuti izvlekla proti Genoi in slavila izjemno pomembno zmago z 2:1, ob kateri se je znova zavihtela na sam vrh lestvice italijanskega prvenstva, s točko prednosti pred Interjem.

Glavni junak Juventusa je bil kdo drug kot Cristiano Ronaldo. Slednji je 15 sekund pred iztekom sodnikovega štiriminutnega dodatka drugega polčasa preigraval v kazenskem prostoru Genoe in padel. Delivec pravice je pokazal na belo točko, ki jo je Portugalec uspešno izvedel in že v 96. minuti postavil končni izid 2:1.

Vse lepo in prav, a kaj, ko so pri Genoi povsem besni, prepričani so namreč, da je Cristiano Ronaldo ogabno zasimuliral in pretental glavnega delivca pravice. In ob ogledu videoposnetka bi se s poraženci kar strinjali. Kaj pa mislite vi?