25.10.2019 07:48:48

Je bil PARTIZAN pred očmi Zlatka ZAHOVIĆA okraden?! Srbi so prepričani, da je TO ŠKANDAL! (video)

Partizan je v 3. krogu lige Europa izgubil z 0:1, boljši je bil Manchester United.

Čeprav je angleški velikan Manchester United v Beograd pripotoval kot veliki favorit in to ne glede na krizo, ki jo ima v domačem prvenstvo, je imel pred vročimi navijači Partizana zelo težko delo. Edini gol na tekmi je namreč dosegel Anthony Martial, ki je bil uspešen pri izvajanju enajstmetrovke v 43. minuti tekme.

Srbi pa so bili po koncu tekme povsem zgroženi, saj so prepričani, da jih je španski sodnik Javier Fernandez okradel. Partizan je v drugem polčasu dvakrat zahteval enajstmetrovko, a je ni dobil. Najprej v 66., nato pa še v 67. minuti - obakrat zaradi domnevnega igranja z roko. A Špančeva piščalka je ostala nema, Zlatko Zahović pa je na stadionu v Beogradu videl poraz 'svojega' Partizana.