11.08.2019 20:25:09

Nova sezona, stari Manchester United? Pomislite še enkrat. VRAGI VRAŽJE proti Chelseaju (video)

Nova sezona premier lige očitno obljublja povsem drugačne rdeče vrage.

Slednji so v zadnjih nekaj sezonah povsem izgubili kompas, s katerim bi se lahko približali najboljšim moštvom premier lige, tokrat pa so naravnost udarno začeli novo sezono.

Na Old Traffordu so gostili Chelsea in modre v derbiju povsem dotolkli v drugem polčasu. V prvem so bila razmerja moči še izenačena, Londončani so celo več pretili, v drugem pa je United dal v prestavo višje in s tremi zadetki strl tekmece v boju za četrto mesto.

V prvem polčasu je iz enajstmetrovke zadel Marcus Rashford, v drugem pa so zadeli še Anthony Martial, drugič Rashford in novinec Daniel James za končnih 4:0.

Odlično sta se ob debiju v rdečem znašla še Stephen Maguire in Aaron Wan-Bissaka, medtem ko je debi na klopi Chelseaja za pozabo doživel Frank Lampard. To je bil zanj najhujši poraz po aprilu leta 2000, ko je igral še za West Ham in izgubil s 7:1 ravno tako na Old Traffordu proti Manchester Unitedu.