24.07.2019 17:17:58

DE LIGT ZABIL GOL, a v napačno mrežo, Cristiano Ronaldo pa na VELIKO PROSLAVLJAL (video)

Pri Juventusu bosta letos kakopak v ospredju Cristiano Ronaldo in Matthijs de Ligt.

Juventus je odigral drugo prijateljsko tekmo. V Aziji je po strelih z enajstih metrov ugnal Inter, potem ko se je 90 minut obračuna končalo z 1:1.

Za Torinčane je gol iz prostega strela zabil Cristiano Ronaldo, potem ko se je žoga od živega zidu odbila v mrežo. Takrat v vratih ni bilo več Samirja Handanovića, ki je odigral prvi polčas. Portugalec je gol proslavljal kot pravzaprav vsakega v karieri. Z izjemnim veseljem.

No, za Inter pa je gol dosegel kar Matthijs de Ligt. Po kotu je žogo preusmeril v lastno mrežo.

Zmago sta na koncu z obranjeno enajstmetrovko in uspešno izvedenim strelom z bele pike prinsla zimzeleni Gianluigi Buffon in Turek Merih Demiral.