ue
28.04.2019 00:22:32

Neymar, kdo je KRIV TOKRAT?! V Franciji SENZACIJA VSEH SENZACIJ, PSG-ju se je pripetilo NEPREDSTAVLJIVO (video)

Finale francoskega pokala se je končal z velikim presenečenjem.

Za naslov sta se pomerila PSG in Rennes. Parižani so bili seveda nesporni favorit tekme na pariškem Stade de Franceu. Toda še enkrat več so bogati zvezdniki PSG-ja pokleknili pred pritiskom in dvoboj izgubili.

Nič ni kazalo, da bi se tekma lahko tako razpletla, saj je PSG po 22 minutah z goloma Alvesa in Neymarja vodil z 2:0. Toda Rennes se ni predal, do polčasa po avtgolu Kimpembeja znižal, v 66. minuti pa tudi izenačil izid.

rennes

Tako je ostalo do konca rednega dela, zadetkov ni bilo niti v podaljških, pred koncem drugega je bil izključen Mbappe. Pri streljanju 11-metrovk je bilo uspešnih prvih 11 strelcev, Nkunku pa je kot 12. poslal žogo čez gol in veliko slavje Rennesa se je lahko začelo. Da se je pripetila ena največji senzacij te sezone, ni dvoma. PSG je v Franciji pač razred zase, svetlobna leta pred vsemi. Vsaj kar zadeva denar. A včasih ti slednji vsega res ne more kupiti ...