17.04.2019 06:38:23

Lionel MESSI ni s tega PLANETA! Zadetek, ob katerem je še veliki Paul POGBA zgolj izbuljil oči! (video)

Lionel Messi je na eni od najtežjih tekem v sezoni pokazal svojo veličino.

Barcelona je lažje od pričakovanj prišla do visoke zmage s 3:0 na povratni tekmi z Manchester Unitedom, dvomi o zmagovalcu in prvem polfinalistu pa so bili praktično rešeni že v prvem polčasu.

Že po slabih petnajstih minutah tekme je namreč v polnem sijaju zablestel Lionel Messi, ki se je najprej maestralno poigral z obrambo Uniteda, nato pa vratarja Davida de Geo ujel na napačni nogi in poskrbel za izbruh veselja v katalonski prestolnici.

Zanimiva je tudi reakcija Paula Pogbaja po doseženem zadetku, sicer odlični Francoz je zgolj izbuljil oči, kot da ni bil povsem prepričan, kaj se je zgodilo.