03.04.2019 07:26:43

Barcelona vodila z 2:0, v 89. minuti IZGUBLJALA z 2:4, nato pa ... NORIŠNICA! (video)

Barcelona in Villarreal sta uprizorila eno od najbolj norih tekem v letošnji sezoni špranskega prvenstva.

Nogometni sladokusci s celega sveta so v torek zvečer prišli na svoj račun, na tekmi med Villarrealom in Barcelono so videli dva epska preobrata in kar osem zadetkom, tekma pa se je končala s 4:4.

Po 16 minutah tekme je sicer vse kazalo na to, da bo Barcelona rutinirano opravila svoje delo, saj je z zadetkoma Maloma in Coutinha na gostovanju pri ekipi, ki se krčevito bori za obstanek vodila že z 2:0. Toda očitno v nadaljevanju prevladala fanatičnost Villarreala v boju za sleherno točko - domači so namreč zadeli štirikrat zapored in bili v 89. minuti z igralcem manj na robu največjega skalpa.

A tudi to še ni bilo vse. V 89. minuti je imel Lionel Messi na voljo prosti strel in spet zadel, v zadnjih petih sekundah tekme pa je točko Barceloni priigral Luis Suarez. Se je pa tako vodilni Barceloni nekoliko približal Atletico z Janom Oblakom, ki je doma z 2:0 premagal Girono. In že v soboto zvečer (20.45) bomo lahko premljali pravo poslastico - derbi med Lionelom Messijem in Janom Oblakom.