17.03.2019 15:08:13

Saj ni res: Ni Ronalda, JE PANIKA! Juventus ruši vse pred seboj, brez Portugalca pa ...

Nogometaši torinskega Juventusa so v 28. krogu serie A doživeli prvi poraz v sezoni. Brez zvezdnika Cristiana Ronalda so Torinčani na gostovanju v Genovi izgubili z 2:0 (0:0). Domači so povedli v 72. minuti, ko je zadel nekdanji igralec Juventusa Stefano Sturaro, v 82. minuti je zmago potrdil Makedonec Goran Pandev.

Torinčani, ki so se med tednom prebili v četrtfinale lige prvakov, v domačem prvenstvu pa ob 24 zmagah vknjižili tudi tri remije, še vedno prepričljivo vodijo na lestvici pred Napolijem. Prednost je 18 točk, Napoli pa zvečer čaka obračun z Udinesejem.

Trener Massimiliano Allegri je tokrat spočil nekatere ključne igralce. Ob Ronaldu sta manjkala tudi vratar Wojciech Szczesny in branilec Giorgio Chiellini. Vseeno je bil poraz proti ekipi s spodnjega dela lestvice precejšnje presenečenje ...