30.12.2018 11:25:22

SPOR soigralcev Mitrovića in Kamaraja: Francoz vzel žogo in zapravil enajstmetrovko, Srb izpadel GOSPOD! (VIDEO)

Aleksandar Mitrović je kasneje postal tudi junak Fulhama.

Srbski napadalec je včeraj zatresel mrežo Huddersfielda v 91. minuti tekme in postal veliki junak zmage Fulhama z 1:0. Še prej pa je postal velik gospod.

Devet minut prej je namreč klub iz Londona dobil enajstmetrovko, ki bi jo moral po dogovoru ekipe izvesti Mitrović. Toda žogo je vzel Aboubakar Kamara in jo kljub prigovarjanju Mitrovića ter kasneje kar nekaj soigralcev ni hotel prepustiti najboljšemu strelcu Londončanov. Ko je vsem postalo jasno, da bo enajstmetrovko izvedel sam, so igralci Fulhama izrazili nezadovoljstvo, le Mitrović mu je namenil podporo. Preden je sprožil je stopil do njega in ga poljubil.

No, Kamara je enajstmetrovko zastreljal in postal velik tragični junak. Da svoje ekipe s sebičnim dejanjem ni oškodoval za dve točki, pa je tik pred koncem poskrbel Mitrović.

Posnetek si lahko ogledate na tej povezavi.