ue
ue
30.11.2018 07:12:44

Groba napaka SLOVENSKEGA SODNIKA! Glasgow Rangersi BESNIJO! 'Bili smo oškodovani, IZKLJUČIL je NAPAČNEGA!' (video)

Na tekmi lige Europa med Glasgow Rangersi in Villarrealom je bil v vlogi glavnega sodnika Slovenec.

Dvoboj je sodil Matej Jug, v taboru Rangersov pa so prepričani, da jih je grobo oškodoval. V sodniškem podaljšku prvega polčasa je namreč pokazal drugi rumeni karton Danielu Candeiasu, kar je pomenilo, da so Škoti ves drugi polčas igrali z igralcem manj.

Rangersi so lovili zmago, saj bi si z njo močno povečali možnosti za napredovanje, tako pa so pred zadnjim krogom na tretjem mestu skupine G. Po remiju 0:0 so jezo stresali tudi na sodnika Juga zaradi dogodka ob koncu prvega polčasa. Takrat je bil storjen prekršek nad gostujočim nogometašem Santiagom Caseresom, okrog njega pa so bili kar trije igralci Rangersov.

Ob Candeiasu sta bila poleg še Alfredo Morelos in James Tavernier, posnetek pa pokaže, da je prav prvi storil prekršek, Candeias pa se nato zapletel z igralcem Villarreala. Toda Jug je nato rumeni karton pokazal prav njemu, in ker je prej že dobil enega, je to pomenilo izključitev.