27.10.2018 21:34:39

PREBUDIL se je veliki RONALDO! Italijani v deliriju, ko je CR7 rešil Juventus (video)

Končno, končno, finalmente, bi rekli Italijani. Cristiano Ronaldo je z dvema goloma rešil Juventus prvega poraza.

Vodilna ekipa italijanske serie A Juventus je gostovala v Empoliju. Po prvem polčasu je zaostajala za gol, saj je gostujočo mrežo načel Caputo. V drugem polčasu pa je na sceno stopil Ronaldo. Najprej je zadel v 54. minuti, ko je uspešno izvedel enajstmetrovko po prekršku nad Dybalo. Sledila pa je prava mojstrovina. V 70. minuti je Cristiano prišel do strela in neubranljivo zadel domčo mrežo ter postavil končni rezultata Empoli - Juventus 1:2.

Slovenski reprezentant Miha Zajc je igral do 75. minute, ko ga je trener zamenjal.