06.10.2018 20:31:35

ČUDEŽ, so kričali, PRAVI ČUDEŽ! Jose Mourinho je bil praktično že NEKDANJI TRENER Uniteda, potem pa ...

Jose Mourinho si je rešil kožo.

Podprli so ga, a bi ga zagotovo odpustili, če bi se zgodilo, kar se je dolgo napovedovalo. Manchester United je izjemno slabo startal v tekmo z Newcastle Unitedom, klub, ki v tej sezoni še ni zabeležil ligaške zmage, je že po vsega desetih minutah vodil z 2:0. Tedaj se je zdelo, da je usoda Joseja Mourinha dokončno zapečatena, še toliko bolj, ker so bili rdeči vragi povsem razglašeni.

Toda v drugem polčasu je sledil čudež. Čisto pravi čudež, s katerim si je Portugalec rešil kožo. Njegovi varovanci so zaigrali neprimerno bolje in dejansko zabili kar tri gole ter poraz spremenili v neverjetno zmago. Odločilni gol je padel v 90. minuti, ko se je med strelce vpisal Alexis Sanchez.