30.08.2018 10:19:14

AVTOGOL LETA! Soigralec slovenskega nogometaša svojega vratarja matiral iz sredine igrišča (VIDEO)

V senci kvalifikacijskih tekem za uvrstitev v ligo prvakov so bile na Otoku na sporedu tekme drugega kroga ligaškega pokala. Poteza na tekmi med Stokom in Huddersfieldom je obkrožila svet.

Potem ko je Stoke od 53. minute vodil z 1:0 in se je tekma iztekala, so gostje, pri katerih je Jon Gorenc Stanković odigral celotno tekmo, odločno krenili v napad - po izenačenje. Globoko v sodniškem podaljšku, v sedmi minuti dodatka, je nogometašem Huddersfielda celo uspelo doseči zadetek - vendar v lastno mrežo!?!

Juninho Bacuna je pravzaprav dosegel avtogol, kakršnega nemara še niste videli. Nizozemec, ki je debitiral za angleško ekipo, potem ko je na Otok prestopil iz Groningena, je svojega vratarja matiral s strelom iz skoraj sredine igrišča.