28.08.2018 11:23:29

NOGOMETNA PERVERZIJA: Gol zvezdnika Rome JEMLJE DIH! Gledali ga boste ŠE IN ŠE IN ŠE! (video)

Javier Pastore

Temu se enostavno reče nogometna perverzija.

Roma in Atalanta sta včeraj v 2. krogu italijanskega državnega prvenstva odigrali obračun za nogometne sladokusce. Tekma, polna preobratov in lepih potez se je na koncu končala z izidom 3:3, bolj zadovoljni z remijem pa so lahko Rimljani, ki so po prvem polčasu zaostajali z 1:3, čeprav so že v 2. minuti prišli do vodstva. Tja jih je popeljal prišlek Javier Pastore, ki je zabil fenomenalen zadetek, o katerem se danes na veliko govori.

Argentinski virtuoz je namreč dosegel fantastičen gol s peto po podaji Underja. A to ni bil samo gol s peto. To je bilo precej več od tega. Pastore je žogo zadel s tako prefinjenim občutkom, da je to nekaj neverjetnega. No, morda je nogometna perverzija zares najboljši opis.

Zadetek si lahko ogledate v priloženem videoposnetku.