27.08.2018 08:29:14

Ni Ronalda, ni panike! Takole se nogometni svet klanja SERGIU RAMOSU za sijajno izvedeno enajstmetrovko (video)

Portugalca že nekaj časa ni več v Realu, vloge pri Madridčanih pa so očitno razdeljene.

Tako je ob zmagi z 1:4 v Gironu izvajanje enajstmetrovk prevzel nihče drug kot kapetan moštva Sergio Ramos, ki nikoli ni okleval pri tovrstnih zadevah.

Tudi tokrat je v prvem polčasu samozavestno vzel žogo in jo še bolj samozavestno poslal pod prečko nemočnega vratarja katalonskega kluba, in to kar s slovito panenko.

Čeprav bi do tistega trenutka Girona morala voditi vsaj z dvema, če ne celo s tremi zadetki prednosti, pa je 'penal' usmeril dogajanje v nadaljevanju, ko je Real zagospodaril na zelenici. Predvsem v drugem polčasu, ko sta za izdatno zmago poskrbela še Gareth Bale in Karim Benzema (tudi on enkrat iz enajstmetrovke).

RTS1XY02
Sergio Ramos

Posnetek Ramosove enajstmetrovke si lahko ogledate od 0:23 naprej, tudi s kontaktom, ki je privedel do strela z bele točke.