19.08.2018 08:29:55

Ne le, da je MESSI dosegel 6000. Barcin gol, PRIKLONILI se mu boste, ko boste VIDELI, kako je ZATRESEL MREŽO! (video)

Lionel Messi

Ta konec tedna se je začelo tudi špansko nogometno prvenstvo.

V soboto so bile oči obrnjene v Barcelono, aktualnega prvaka LaLige, ki je na domačem stadionu gostila Alaves.

Res je, da je Barca na koncu slavila s 3:0, vendar pa se je ekipa iz katalonske prestolnice večji del srečanja precej mučila.

A ko se je led prebil, je šlo nato naprej veliko lažje. Da je Barca lahko zaigrala veliko bolj sproščeno, pa je poskrbel kapetan Lionel Messi.

Argentinec je namreč v 64. minuti velemojstrsko izvedel prosti strel, s katerim je ukanil vse igralce Alavesa.

To je bil hkrati tudi 6000. zadetek Barce v LaLigi, spomnimo, da je pred devetimi leti za 5000. poskrbel prav Argentinec.

V 83. minuti se je nato med strelce vpisal še Coutinho, za piko na i pa je z drugim zadetkom ta večer poskrbel Messi, ki je končni izid postavil v 2. minuti sodnikovega dodatka.

Omenimo še to, da je Argentinec dvakrat zadel tudi okvir vrat.