15.07.2018 09:43:33

ZGODOVINSKA PRVA PRIPRAVLJALNA! Everton v Avstiji zmagal z 22:0, domači vratar vas bo nasmejal do solz (VIDEO)

Svetovno prvenstvo se bo končalo danes, evropski klubi pa se že pripravljajo na novo sezono. Tudi Everton, ki je v Avstriji že odigral prvo pripravljalno tekmo.

Uvodno srečanje v zadnjem prvenstvu osmouvrščenega moštva angleške Premier lige ne bi bilo nič posebnega, če se ne bi končalo z rezultatom 22:0. To je bila prva tekma novega glavnega trenerja Marca Silve, predvsem pa je bila tekma izrazita enosmerna ulica. Žoga je v domači mreži pristala na vsake štiri minute, štirje igralci angleškega kluba so dosegli hat-trick. Po le 17 minutah je bilo že 6:0.

everton

Podpovprečen tekmec je bil avstrijski petoligaš ATV Irdning iz bližine letalnice v Kulmu. Zvezde tega nenavadnega srečanja pa sploh niso bili nogometaši Evertona, ampak vratar domačih, ki je z svojimi (ne)posredovanji zabaval gledalce. Ob naletih gostov se je sklanjal, obračal stran, nekajkrat pa je skoraj zbežal izpred svojega gola, ko so se tekmeci znašli pred njim.

Gostom so s spektakularnim avtogolom pomagali tudi nespretni domači nogomataši.