29.11.2017 08:21:50

SPEKTAKULARNO! Real je potreboval Bala, njegov prvi stik z žogo pa ... UAU! (video)

Gareth Bale je nazaj!

Valižanski nogometaš se je po več kot dveh mesecih vrnil v tekmovalni pogon, na torkovi pokalni tekmi pa poskrbel za eno najlepših potez dvoboja.

Ko so Madridčani na tekmi šestnajstine finala z 0:1 zaostajali na tekmi s španskim tretjeligašem Fuenlabrado, je v 62. minuti Zinedine Zidane v ogenj poslal povratnika po poškodbi Garetha Bala.

Ta je potreboval zgolj nekaj sekund, da je upravičil zaupanje trenerja in ob prvem stiku z žogo poskrbel za izjemno podajo. Z zunanjim delom stopala je natančno podal v kazenski prostor, kjer je z glavo zadel Borja Mayoral. Slednji je mrežo zatresel tudi osem minut kasneje. Gostje so končnih 2:2 postavili v izdihljajih tekme, po zaslugi zmage z 2:0 s prve tekme, pa so se uvrstitve v osmino finala veselili galaktiki.