19.08.2017 11:06:36

EPSKO! 95. minuta. 0:0. Enajstmetrovka. Priložnost za gol in ... URA je 22.00! UGASNITE LUČI! (video)

Česa takšnega še niste videli. Zagotavljamo!

V eni izmed neprofesionalnih lig v Angliji je prišlo do dogodka, ki je postal prava spletna uspešnica. Nogometaši Abbey Hulton Uniteda so se pomerili z St. Helens Townom. Izid je bil 0:0, tekla je 95. minuta, ko je imel Abbey Hulton na voljo strel z bele točke. In priložnost za zmago. Nogometaš je vzel zalet in ... In nato je igrišče zajela tema! Reflektorji so ugasnili in sodniku ni preostalo drugega, kot da tekmo prekine.

Reflektorji na stadionu so namreč vezani na javno razsvetljavo, ki luči ugasne točno ob 22. uri. In ker je tekma zaradi dejstva, da so gostujoči nogometaši padli v gnečo na avtocesti zamujala 25 minut, se je zgodilo to, kar lahko vidite na videoposnetku. Kakšen je bil razplet? Hja, na odločitev vodstva lige še čakamo ...