15.08.2017 16:09:30

ČUDNA SMOLA IN VELIKA NEUMNOST! Trije vratarji v golu, pa kljub temu prejeli tri gole (video)

Trener francoskega Lilla Marcelo Bielsa se ne bo prav rad spominjal nedeljske tekme proti Strasbourgu.

Do 63. minute, ko je bil rezultat 0:0, je šlo Bielsi na gostovanju v prvi ligi pri Strasbourgu kar v redu, takrat pa je vratar Mike Maignan naredil veliko neumnost in je zaradi nešportne poteze dobil rdeč karton. To je za Bielso pomenilo veliko težavo, saj je že v prvem polčasu zamenjal tri igralce (ne zaradi poškodb). Bielsa se je odločil, da bo igral na remi in je v gol postavil napadalca Nicolasa de Prévilla. Toda, da napadalec le ne pozna vseh vratarskih skrivnosti, se je pokazalo deset minut kasneje, ko so domači zabili za 1:0. In trener Bielsa seveda ni sprejel poraz za nekaj samoumevnega. Argentinski trener Lilla je de Prévilla spet poslal v napad, v gol pa je postavil vezista Ibrahima Amadoua. Toda spet brez uspeha. Lille ni zabil gola, prejeli pa so še dva in domov odšli s tremi "komadi" v mreži.