02.08.2017 10:28:11

Akcija Napolija vas bo navdušila! Toda nor zadetek je preprečila še bolj nora Oblakova obramba (video)

Atletico je na krilih Jana Oblaka - ne le s sijajno obrambo enajstmetrovke - včeraj premagal Napoli z 2:1 in se uvrstil v finale prestižnega pripravljalnega turnirja.

Oblak je na tekmi naravnost blestel. Ubranil je enajstmetrovko, pri vodstvu Napolija z 0:1 pa je postregel z zares izjemno obrambo na začetku 68. minute in s tem ohranil možnosti za preobrat, ki so ga kasneje tudi izpeljali.

Toda akcija Napolija kljub pritisku Atletica v 67. minuti, je bila zares fenomenalna. In če v vratih ne bi bilo slovenskega reprezentanta bi celo dejali, da škoda, da Italijani niso zadeli. Toda Oblak je Oblak in ni prvič dokazal, da je eden najboljših vratarjev na svetu, ne glede na lepe akcije nasprotnikov.