28.05.2017 00:58:22

Uau! Bolano! Podaja leta? Ne, najmanj petih let! Tako lahko soigralca najde le Messi (video)

Argentincu je uspelo nekaj resnično imenitnega.

Najlepši trenutek velikega finala španskega pokala? O tem pač ne more biti dvoma. V tretji minuti sodniškega podaljška prvega polčasa je za 3:1 (kot se je izkazalo, je bil to končni izid) zadel Paco Alcacer, v idealen položaj pa ga je z neverjetno podajo spravil Lionel Messi. S podajo, kakršnih smo v njegovi karieri videli le peščico.

Nekateri govorijo o podaji leta, večina o podaj zadnjih petih let, nekateri celo o podaji desetletja. Ni kaj, Argentinec je resnično potegnil s seboj celotno obrambo, nato pa pod nemogočim kotom skozi skrajno stinjen prostor našel soigralca. Verjetno se bomo strinjali, da je česa takega sposoben le on.

Jasno, o vsemu skušaj ni mogoče debatirati, če poteze ne videte, zato vam ponujamo spodnji posnetek.