ue
ue
07.02.2017 17:09:29

Bizarna scena v Hondurasu! Najdete vsiljivca na fotografiji? (video)

Na prvenstveni tekmi v Hondurasu je tik pred koncem prišlo do nenavadnega dogodka.

Igrala sta domača Olimpia in gostujoča Motagua. Slednja je vodila z 2:1, iztekla se je tudi že tretja minuta sodnikovega podaljška, za kolikor je delivec pravice pokazal, da se bo tekma še igrala.

Domačini so obupno skušali doseči izenačujoči zadetek, pletli so mrežo okrog gola gostov. In na začetku 95. minute jim je to tudi uspelo, na veliko veselje vseh nogometašev in njihovih navijačev. Ampak, kar naenkrat sta se v mreži znašli dve žogi. Kako le?

Preprosto, v zadnjih izdihljajih tekme se je na igrišču znašel tudi navijač domače ekipe in s svojo žogo po desni strani kazenskega prostora stekel proti golu ter zatresel mrežo praktično v istem trenutku kot domači nogometaš. Slavil je navijač, slavila je domača ekipa! In sodnik? Nič, pokazal je na sredino in nato odpiskal konec tekme. Gostje so se pritoževali, a ni pomagalo. Še dobro, da sodnik ni priznal kar dva zadetka ...