gv
gv
25.09.2016 09:54:35

Ronaldov odziv je povedal vse in še več (video)

Cristiano Ronaldo gostovanja pri Las Palmasu verjetno ne bo ohranil v najlepšem spominu.

Madridski Real je v španskem prvenstvu zabeležil še drugi zaporedni remi, tokrat ga je na gostovanju presenetil Las Palmas. Domači so prišli do velikanske točke v 85. minuti, nekaj minut pred tem pa je na zelenici prišlo do dogodka, ki danes odmeva po vsej Evropi.

Ni ravno pogosto, da bi prvi zvezdnik Reala Cristiano Ronaldo zelenico zapustil med tekmo, toda ravno to se je zgodilo v Las Palmasu. Bržkone Portugalec še ni pripravljen za naporen ritem tekem, v katerega je padel Real, toda več kot očitno mu ta poteza vseeno ni bila ravno všeč.

Ko se je bližal klopi za rezervne igralce, je bil njegov izraz na obrazu dovolj zgovoren, trenerju Zinedinu Zidanu pa sploh ni namenil pogleda. Strahovi pa so bili očitno upravičeni, saj je Real po njegovem odhodu z zelenice vodstvo z 2:1 izpustil iz rok, po šestnajstih zaporednih zmagah v španskem prvenstvu pa je bil to že drugi zaporedni remi kraljevega kluba.