gv
13.09.2016 11:35:22

Nepozabni intervju z Balotellijem: Hvala, zdaj pa masaža (video)

Takšen "nastop" bi lahko verjetno pričakovali zgolj od Maria Balotellija.

Za Mariem Balotellijem je sanjski debi v dresu Nice. Problematični Italijan je obračun začel v udarni enajsterici in bil ključni mož pri zmagi nad Marseillom. Že v sedmi minuti je dosegel zadetek iz enajstmetrovke, nato pa v 78. minuti poskrbel za izenačenje na 2:2. Nica si je zmago priigrala v 87. minuti, ko je v polno meril Wylan Cyprien, toda mož obračuna je bil z dvema zadetkoma kakopak Balotelli.

Toda slednji kakšnega pretiranega navdušenja po tekmi ni kazal. Ko je prišel v slačilnico predstavnik lige in mu želel izročiti nagrado za najboljšega igralca obračuna, Balotelli kakšnega velikega zanimanja ni pokazal. Nekajkrat je dvignil glavo, vsega skupaj izustil le nekaj besed, nato pa novinarja odslovil z besedami, da je zdaj na vrsti masaža.