25.02.2016 10:31:14

Simeone s plesom ob igrišču nasmejal mnoge (video)

Trener Atletica Diego Simeone je znan po tem, da je med tekmo zelo 'aktiven'.

Ves čas stoji ob igrišču in skuša svojim fantom na različne načine prenesti taktične zamisli, s pomočjo katerih bi lažje ugnali tekmeca. Mnogi pravijo, da je argentinski strokovnjak nor, saj se resnično vživi v dogajanje na igrišču in ob tem podzavestno dobesedno pleše ob avt liniji.

Prav nič drugače ni bilo niti sinoči, ko so Madridčani v okviru osmine finala lige prvakov v Eindhovnu gostovali pri PSV-ju. Čeprav so domačini v 68. minuti ostali z igralcem manj na igrišču - izključen je bil Perreiro -, jim je do konca uspelo obdržati rezultat 0:0.

Simeone je v izključitvi videl odlično priložnost za svojo ekipo, da bi si že v prvem polčasu dvoboja priigrala prednost pred drugimi devetdesetimi minutami, ki jih bosta 15. marca tekmeca odigrala na stadionu Vicente Calderon. Zato je bil ob igrišču še toliko bolj nemiren. Z nekaterimi 'plesnimi koraki' pa je marsikoga tudi dodobra nasmejal.